Actions.cz

Čtvrtek 23. Května 2024
 

Občanské sdružení Actions.cz


Slovo úvodem

   Občanské sdružení Actions.cz oficiálně vzniklo dne 21. října 2005, ale nápad na jeho založení ležel v našich hlavách zhruba od konce září téhož roku. Cílem OS Actions.cz je sdružovat bývalé spolužáky, kamarády a přátele…jinými slovy absolventy Dvořákova Gymnázia v Kralupech nad Vltavou. Činností a náplní práce OS je udržovat v provozu internetové stránky http://actions.cz a angažovat se v oblasti kultury a sportu, pořádat společné akce a to převážně pro Vás, současné a bývalé studenty OA a DG v Kralupech nad Vltavou, a tím zabezpečit smysluplné využití Vašeho i našeho volného času:-)
   Zakládajícími členy a zároveň výborem OS jsou Jindra Hlaváčková, Petr Česák, HoNzA Malík, Jakub Pína a Jirka Schánil, který je též vedoucím sdružení. Doufáme, že se však naše řady brzy rozšíří, ať o současné návštěvníky našich webových stránek či o absolventy DG a OA v Kralupech nad Vltavou. Nestyďte se a připojte se k nám!
   Pořádání plesu MADE IN DG je naší první společnou akcí, plesem, z kterého bychom rádi vytvořili dlouholetou tradici, což samozřejmě záleží na tom, zda se Vám ples bude líbit a zda budou převažovat pozitivní ohlasy nad negativními.

Profily členů OS Actions.cz

HoNzABerkyburemanTdi
Čépajinny

Pokud budete chtít fotku vyměnit, zašlete nám novou na webmaster@actions.cz.