Actions.cz

Neděle 16. Června 2024
 

Škola svádění

53%
[počet hodnocení: 1x]

Film vložil(a):

Berky
12.04.2007
Nesmělý dopravní policista Roger se přihlásil do supertajného kurzu, který mu má pomoci získat lásku Amandy. Na místě zjišťuje, že cílem kurzu není získat srdce dívky, ale dostat se jí pod sukni. A účel světí prostředky - rozuměj všechny prostředky. Vedoucí kurzu Dr. P (Billy Bob Thornton) používá drsné a někdy i bolestivé metody, které jsou ovšem mimořádně účinné. Partička studentů složená z ťulpasů a nekňubů, co vždycky stáli někde v rohu, najednou zjišťuje, kde byla chyba a proč dostávali neustále košem. Z plachého Rogera se stává lev salónů. Situace se radikálně mění v okamžiku, kdy Dr. P dostane zálusk na Amandu. Nastává nemilosrdný souboj učitele a žáka. Žádná podpásovka není dost podlá a údery se rozdávají výhradně zezadu.

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips (Starsky & Hutch, Road Trip). Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett, známá z filmů Poseidon nebo Bridget Jonesová - S rozumem v koncích. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller.

Název:Škola svádění
Původní název:School for Scoundrels
[12.04.2007] | 53% | Div-X | reagovat
Nevyužitý potenciál jak námětu tak herců. Když se ve 3/4 filmu objevil Ben Stiller čekal jsem obrat k lepšímu, ale jelikož byl na obrazovce asi dohromady 2,5 minuty, tak to zachránit nemohl.

Námět jak z loosrů udělat pořádný chlapy, kterým padne každá ženská k nohám nezní šparně, ale zpracování mi nepřišlo nejštastnější a od režiséra filmu Starsky & Hutch jsem čekal opravdu více...

Velmi průměrná romantická komedie, u které jsem se zrovna moc nenasmál...
Zvuk: 60% 53% Námět: 65%
Příběh: 40% Kamera : 50%
Herci: 50% Efekty: N/A

Přidej komentář
Zvuk:
Kamera :
Námět:
Příběh:
Herci:
Efekty:
Kde jsem film viděl: