Actions.cz

Pátek 14. Června 2024
 

Medvídek

78%
[počet hodnocení: 1x]

Film vložil(a):

HoNzA
07.09.2007
Příběh zasazený do současné Prahy vypráví osudy tří kamarádů, kteří se znají už od školních let. Mají k sobě velmi blízko, vzájemně se se svými rodinami navštěvují a jejich vztahy se zdají být idylické. Málokdo z jejich okolí, včetně jejich žen, však tuší, že všichni z nich mají tajemství, která zásadně ovlivní jejich další směřování. Co se stane, když přetvářky, tajnosti a lži vyjdou na povrch? Vydrží jejich přátelství a manželství? A existuje takové kamarádství i mezi ženami?

Název:Medvídek
Původní název:
[07.09.2007] | 78% | kino | reagovat
Názor na film si musí každý vytvořit sám. Já jsem spíš zvědavý na vaše reakce, a proto film vkládám. Zhodnotím to tedy jen v bodech:
Zvuk jeden z nejlepších, co jsem kdy v kině slyšel - naprosto dokonale zpracované ruchy.
Kamera - měl jsem pocit, že Jan Malíř sleduje LOST, protože kamera mi připadala podobná tomu seriálu. Bohužel pro vyprávění příběhu tohoto typu ji neshledávám nejvhodnější. Určitě mě také ovlivnilo to, že promítač v kině měl špatně zaostřenou promítačku.
Příběh vcelku ušel i když "s lehkostí komedie" to určitě nebylo. Pokud na to nejdete s očekáváním, že se budete smát, tak si film opravdu užijete.
Herci podali standartní výkony, které možná příliš nevynikly, neboť hráli tak, aby to vypadalo, že nehrají.
Určitě to stojí za to vidět, už kvůli nápaditému zpracování titulků.
Zvuk: 90% 78% Námět: 70%
Příběh: 85% Kamera : 70%
Herci: 75% Efekty: N/A

Přidej komentář
Zvuk:
Kamera :
Námět:
Příběh:
Herci:
Efekty:
Kde jsem film viděl: