Actions.cz

Neděle 16. Června 2024
 

X-Men: Budoucí minulost

70%
[počet hodnocení: 2x]

Film vložil(a):

Berky
21.07.2015
Zmutovaným hrdinům X-Men hrozí definitivní zánik. Jejich rasa byla vždy na pokraji vyhynutí, ale teď je ta hrozba ještě reálnější než kdy jindy. Jediná cesta ke spasení vede přes minulost, na samý začátek řetězce událostí, které stávající nebezpečí vyvolaly. K bytostem s výjimečnými schopnostmi se vrací režisér Bryan Singer, strůjce jejich mimořádného úspěchu. Spolu s ním ve filmu X-Men: Budoucí minulost přichází i nejvíc mutantů v historii této ságy. Díky tomu, že se film odehrává ve dvou časových rovinách, objeví se v něm hned dvě podoby vůdce ?hodných" X-Men, profesora Xaviera (Patrick Stewart, James MacAvoy) a jeho protivníka Magneta (Ian McKellen, Michael Fassbender). Pouze Wolverine (Hugh Jackman) zůstává stále stejný díky schopnosti nestárnout a bleskurychle se uzdravovat. Právě on proto dostane zdánlivě šílený úkol, vrátit se v čase a zabránit tomu, aby se z bývalých přátel stali soupeři na život a na smrt. Jedině spolu totiž mohou v budoucnosti čelit síle, která předčí i jejich unikátní schopnosti.

Název:X-Men: Budoucí minulost
Původní název:X-Men: Days of Future Past
[22.07.2015] | 75% | DVD | reagovat
Tak nevím jestli jsme neviděli jiný film, určitě to není nejlepší díl série,ale 61%?
Příběh mi nepřišel nějak hrozný, žádná pecka, ale ani nastavovaná kaše :) Herecké výkony solidní, hlavně mladší mutantí hrdinové jsou fajn. Efekty efektní.Zastavit se musím u nejlepší scény a to je osvobození Magneta, v top 3 scén roku. Co dodat, pro mne po X2 a První třídě nejlepší mutantí film.
Zvuk: 80% 75% Námět: 70%
Příběh: 70% Kamera : 80%
Herci: 70% Efekty: 80%

[21.07.2015] | 65% | Div-X | reagovat
Pustil jsem si jako oddychovku v době slaměného vdovce. Film splnil očekávání a to, že jsem se nenudil a zopáknul jsem si všechny mutanty. Příběh mě úplně neuchvátil, trochu nastavovaná kaše... Popravdě jsem zvědav na další díl, vrátí se X-man k svým superultramega základům, nebo se celá série pošle do věčných lovišť?
[22.07.2015]
To je pravda když nemáš chuť ani lepší film ti ho nezvedne :)
[22.07.2015]
Jo bylo mi to hned jasný, že v porovnání s jinými filmy to vyjde jako sračka, ale byl to aktuální pocit z filmu. Zvednul jsem to na 65%. Někdy to není o kvalitě filmu, ale o aktuálním zážitku a uspokojení z něj a to nyní nepřišlo...
[22.07.2015]
Budu krapet rejpat, ale 61? Snad ne, když se kouknu,že jsi Mumii která se vrací dal o 10% víc a Souboji titánů,remaku o 5% víc tak mi přijde, že jsi tenhle film dost podhodnotil.
Zvuk: 65% 65% Námět: 75%
Příběh: 60% Kamera : 65%
Herci: 55% Efekty: 70%

Přidej komentář
Zvuk:
Kamera :
Námět:
Příběh:
Herci:
Efekty:
Kde jsem film viděl: