30. kolo | 28.05. [17:00] | | Teplice | 1 | | Baník Ostrava | 2 |
| 28.05. [17:00] | | Č. Budějovice | 1 | | Slavia Praha | 2 |
| 28.05. [17:00] | | Mladá Boleslav | 4 | | Slovan Liberec | 0 |
| 28.05. [17:00] | | Tescoma Zlín | 1 | | Sigma Olomouc | 1 |
| 28.05. [17:00] | | Marila Příbram | 0 | | Brno | 1 |
| 28.05. [17:00] | | Jablonec | 3 | | Slovácko | 1 |
| 28.05. [17:00] | | Sparta Praha | 5 | | SIAD Most | 0 |
| 28.05. [17:00] | | Kladno | 1 | | Viktoria Plzeň | 1 |
|
| 29. kolo | 21.05. [17:00] | | Sigma Olomouc | 0 | | Sparta Praha | 2 |
| 21.05. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 1 | | Jablonec | 0 |
| 21.05. [17:00] | | Slovácko | 2 | | Marila Příbram | 0 |
| 21.05. [17:00] | | SIAD Most | 1 | | Mladá Boleslav | 1 |
| 21.05. [17:00] | | Slavia Praha | 2 | | Tescoma Zlín | 1 |
| 21.05. [17:00] | | Slovan Liberec | 2 | | Teplice | 0 |
| 21.05. [17:00] | | Baník Ostrava | 5 | | Č. Budějovice | 1 |
| 21.05. [17:00] | | Brno | 1 | | Kladno | 0 |
|
| 28. kolo | 12.05. [19:00] | | Tescoma Zlín | 2 | | Č. Budějovice | 1 |
| 13.05. [16:00] | | Mladá Boleslav | 2 | | Baník Ostrava | 0 |
| 13.05. [16:00] | | Teplice | 2 | | Sigma Olomouc | 2 |
| 13.05. [16:00] | | Jablonec | 0 | | Brno | 1 |
| 13.05. [16:00] | | Viktoria Plzeň | 2 | | Slovácko | 0 |
| 13.05. [16:00] | | Kladno | 2 | | SIAD Most | 2 |
| 13.05. [20:15] | | Marila Příbram | 0 | | Slavia Praha | 2 |
| 14.05. [17:15] | | Sparta Praha | 1 | | Slovan Liberec | 1 |
|
|
27. kolo | 09.05. [18:00] | | Sigma Olomouc | 0 | | Marila Příbram | 0 |
| 09.05. [18:00] | | Slovan Liberec | 2 | | Tescoma Zlín | 2 |
| 09.05. [18:00] | | Č. Budějovice | 1 | | Teplice | 2 |
| 09.05. [18:00] | | SIAD Most | 1 | | Viktoria Plzeň | 1 |
| 09.05. [18:00] | | Slovácko | 0 | | Kladno | 1 |
| 09.05. [20:15] | | Brno | 1 | | Sparta Praha | 2 |
| 10.05. [17:15] | | Slavia Praha | 1 | | Mladá Boleslav | 1 |
| 10.05. [18:00] | | Baník Ostrava | 3 | | Jablonec | 0 |
|
| 26. kolo | 05.05. [17:00] | | Sparta Praha | 3 | | Slovácko | 1 |
| 05.05. [19:00] | | Tescoma Zlín | 0 | | Baník Ostrava | 0 |
| 06.05. [17:00] | | Kladno | 0 | | Teplice | 2 |
| 06.05. [17:00] | | Marila Příbram | 1 | | Č. Budějovice | 0 |
| 06.05. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 0 | | Slovan Liberec | 1 |
| 06.05. [17:00] | | SIAD Most | 1 | | Sigma Olomouc | 1 |
| 06.05. [20:15] | | Mladá Boleslav | 2 | | Brno | 0 |
| 07.05. [17:15] | | Jablonec | 1 | | Slavia Praha | 0 |
|
| 25. kolo | 28.04. [19:00] | | Slovácko | 1 | | SIAD Most | 1 |
| 29.04. [17:00] | | Sigma Olomouc | 1 | | Jablonec | 1 |
| 29.04. [17:00] | | Č. Budějovice | 0 | | Mladá Boleslav | 3 |
| 29.04. [17:00] | | Teplice | 1 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 29.04. [17:00] | | Brno | 1 | | Viktoria Plzeň | 2 |
| 29.04. [17:00] | | Slavia Praha | 0 | | Kladno | 0 |
| 29.04. [20:15] | | Slovan Liberec | 5 | | Marila Příbram | 1 |
| 30.04. [17:15] | | Baník Ostrava | 2 | | Sparta Praha | 2 |
|
|
24. kolo | 22.04. [17:00] | | Jablonec | 1 | | Tescoma Zlín | 1 |
| 22.04. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 2 | | Č. Budějovice | 2 |
| 22.04. [17:00] | | Marila Příbram | 0 | | Baník Ostrava | 0 |
| 22.04. [17:00] | | Kladno | 0 | | Slovan Liberec | 1 |
| 22.04. [17:00] | | Slovácko | 1 | | Sigma Olomouc | 0 |
| 22.04. [17:00] | | SIAD Most | 4 | | Brno | 2 |
| 22.04. [20:15] | | Mladá Boleslav | 2 | | Teplice | 0 |
| 23.04. [17:15] | | Sparta Praha | 1 | | Slavia Praha | 0 |
|
| 23. kolo | 18.04. [18:00] | | Č. Budějovice | 2 | | Sparta Praha | 0 |
| 18.04. [18:00] | | Teplice | 1 | | Marila Příbram | 0 |
| 18.04. [18:00] | | Baník Ostrava | 1 | | SIAD Most | 0 |
| 18.04. [18:00] | | Slavia Praha | 0 | | Viktoria Plzeň | 1 |
| 18.04. [20:15] | | Tescoma Zlín | 0 | | Mladá Boleslav | 2 |
| 19.04. [17:15] | | Slovan Liberec | 3 | | Jablonec | 1 |
| 19.04. [19:30] | | Brno | 1 | | Slovácko | 0 |
| 19.04. [19:30] | | Sigma Olomouc | 2 | | Kladno | 0 |
|
| 22. kolo | 14.04. [14:30] | | Sparta Praha | 2 | | Teplice | 1 |
| 14.04. [17:00] | | Kladno | 0 | | Mladá Boleslav | 0 |
| 15.04. [17:00] | | Marila Příbram | 1 | | Tescoma Zlín | 1 |
| 15.04. [17:00] | | Jablonec | 0 | | Č. Budějovice | 0 |
| 15.04. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 0 | | Baník Ostrava | 1 |
| 15.04. [17:00] | | SIAD Most | 0 | | Slovan Liberec | 0 |
| 15.04. [20:15] | | Slovácko | 0 | | Slavia Praha | 0 |
| 16.04. [17:15] | | Brno | 2 | | Sigma Olomouc | 1 |
|
|
21. kolo | 07.04. [17:00] | | Slovan Liberec | 1 | | Slovácko | 1 |
| 07.04. [19:00] | | Tescoma Zlín | 2 | | Sparta Praha | 0 |
| 08.04. [17:00] | | Mladá Boleslav | 2 | | Marila Příbram | 1 |
| 08.04. [17:00] | | Slavia Praha | 3 | | SIAD Most | 0 |
| 08.04. [17:00] | | Sigma Olomouc | 1 | | Viktoria Plzeň | 3 |
| 08.04. [17:00] | | Č. Budějovice | 0 | | Kladno | 2 |
| 08.04. [20:15] | | Teplice | 1 | | Jablonec | 0 |
| 09.04. [17:15] | | Baník Ostrava | 1 | | Brno | 2 |
|
| 20. kolo | 31.03. [19:00] | | Slovácko | 0 | | Č. Budějovice | 1 |
| 01.04. [15:00] | | Viktoria Plzeň | 2 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 01.04. [17:00] | | Jablonec | 0 | | Marila Příbram | 0 |
| 01.04. [17:00] | | SIAD Most | 0 | | Teplice | 0 |
| 01.04. [17:00] | | Kladno | 1 | | Baník Ostrava | 1 |
| 01.04. [17:00] | | Brno | 1 | | Slovan Liberec | 2 |
| 01.04. [20:15] | | Sigma Olomouc | 1 | | Slavia Praha | 2 |
| 02.04. [17:15] | | Sparta Praha | 4 | | Mladá Boleslav | 1 |
|
| 19. kolo | 17.03. [17:00] | | Baník Ostrava | 1 | | Slovácko | 0 |
| 17.03. [17:00] | | Tescoma Zlín | 0 | | Kladno | 0 |
| 18.03. [17:00] | | Marila Příbram | 0 | | Sparta Praha | 2 |
| 18.03. [17:00] | | Mladá Boleslav | 2 | | Jablonec | 0 |
| 18.03. [17:00] | | Č. Budějovice | 0 | | SIAD Most | 0 |
| 18.03. [17:00] | | Teplice | 1 | | Viktoria Plzeň | 2 |
| 18.03. [20:15] | | Slovan Liberec | 2 | | Sigma Olomouc | 1 |
| 19.03. [17:15] | | Slavia Praha | 2 | | Brno | 1 |
|
|
18. kolo | 10.03. [17:00] | | Slovácko | 2 | | Teplice | 2 |
| 11.03. [15:00] | | Viktoria Plzeň | 0 | | Mladá Boleslav | 0 |
| 11.03. [17:00] | | Kladno | 0 | | Marila Příbram | 0 |
| 11.03. [17:00] | | SIAD Most | 0 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 11.03. [17:00] | | Brno | 5 | | Č. Budějovice | 0 |
| 11.03. [17:00] | | Sigma Olomouc | 1 | | Baník Ostrava | 3 |
| 11.03. [20:15] | | Sparta Praha | 0 | | Jablonec | 3 |
| 12.03. [17:15] | | Slovan Liberec | 0 | | Slavia Praha | 1 |
|
| 17. kolo | 02.12. [17:00] | | Slovácko | 0 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 03.12. [14:00] | | Viktoria Plzeň | 2 | | Marila Příbram | 0 |
| 03.12. [15:00] | | Slovan Liberec | 2 | | Č. Budějovice | 0 |
| 03.12. [17:00] | | SIAD Most | 3 | | Jablonec | 1 |
| 03.12. [17:00] | | Slavia Praha | 2 | | Baník Ostrava | 1 |
| 03.12. [17:00] | | Sigma Olomouc | 3 | | Mladá Boleslav | 1 |
| 03.12. [20:15] | | Brno | 2 | | Teplice | 2 |
| 04.12. [17:15] | | Kladno | 0 | | Sparta Praha | 2 |
|
| 16. kolo | 25.11. [17:00] | | Tescoma Zlín | 3 | | Brno | 0 |
| 26.11. [15:00] | | Jablonec | 3 | | Kladno | 0 |
| 26.11. [17:00] | | Baník Ostrava | 1 | | Slovan Liberec | 1 |
| 26.11. [17:00] | | Č. Budějovice | 2 | | Sigma Olomouc | 0 |
| 26.11. [17:00] | | Mladá Boleslav | 2 | | Slovácko | 2 |
| 26.11. [17:00] | | Marila Příbram | 0 | | SIAD Most | 0 |
| 26.11. [20:15] | | Sparta Praha | 1 | | Viktoria Plzeň | 0 |
| 27.11. [17:15] | | Teplice | 2 | | Slavia Praha | 4 |
|
|
15. kolo | 18.11. [17:00] | | Baník Ostrava | 1 | | Teplice | 1 |
| 18.11. [17:00] | | Slovácko | 1 | | Jablonec | 1 |
| 19.11. [15:00] | | Viktoria Plzeň | 1 | | Kladno | 1 |
| 19.11. [17:00] | | Sigma Olomouc | 3 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 19.11. [17:00] | | Brno | 2 | | Marila Příbram | 0 |
| 19.11. [17:00] | | SIAD Most | 1 | | Sparta Praha | 1 |
| 19.11. [20:15] | | Slovan Liberec | 1 | | Mladá Boleslav | 1 |
| 20.11. [17:15] | | Slavia Praha | 2 | | Č. Budějovice | 0 |
|
| 14. kolo | 11.11. [17:00] | | Sparta Praha | 1 | | Sigma Olomouc | 0 |
| 11.11. [17:00] | | Tescoma Zlín | 1 | | Slavia Praha | 2 |
| 12.11. [15:00] | | Jablonec | 2 | | Viktoria Plzeň | 1 |
| 12.11. [17:00] | | Marila Příbram | 1 | | Slovácko | 1 |
| 12.11. [17:00] | | Č. Budějovice | 2 | | Baník Ostrava | 2 |
| 12.11. [17:00] | | Kladno | 3 | | Brno | 0 |
| 12.11. [20:15] | | Teplice | 3 | | Slovan Liberec | 0 |
| 13.11. [17:15] | | Mladá Boleslav | 2 | | SIAD Most | 1 |
|
| 13. kolo | 04.11. [17:00] | | Slovácko | 0 | | Viktoria Plzeň | 2 |
| 05.11. [17:00] | | Č. Budějovice | 1 | | Tescoma Zlín | 1 |
| 05.11. [17:00] | | Slavia Praha | 1 | | Marila Příbram | 1 |
| 05.11. [17:00] | | Sigma Olomouc | 1 | | Teplice | 1 |
| 05.11. [17:00] | | Brno | 3 | | Jablonec | 2 |
| 05.11. [17:00] | | SIAD Most | 1 | | Kladno | 3 |
| 05.11. [20:15] | | Baník Ostrava | 2 | | Mladá Boleslav | 0 |
| 06.11. [17:15] | | Slovan Liberec | 0 | | Sparta Praha | 0 |
|
|
12. kolo | 28.10. [14:30] | | Sparta Praha | 2 | | Brno | 0 |
| 28.10. [17:00] | | Tescoma Zlín | 0 | | Slovan Liberec | 0 |
| 29.10. [15:00] | | Jablonec | 1 | | Baník Ostrava | 1 |
| 29.10. [15:00] | | Kladno | 2 | | Slovácko | 1 |
| 29.10. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 1 | | SIAD Most | 1 |
| 29.10. [17:00] | | Marila Příbram | 1 | | Sigma Olomouc | 1 |
| 29.10. [20:15] | | Mladá Boleslav | 1 | | Slavia Praha | 3 |
| 30.10. [17:15] | | Teplice | 1 | | Č. Budějovice | 3 |
|
| 11. kolo | 21.10. [14:30] | | Baník Ostrava | 1 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 22.10. [17:00] | | Teplice | 2 | | Kladno | 0 |
| 22.10. [17:00] | | Č. Budějovice | 2 | | Marila Příbram | 1 |
| 22.10. [17:00] | | Slovan Liberec | 4 | | Viktoria Plzeň | 1 |
| 22.10. [17:00] | | Sigma Olomouc | 2 | | SIAD Most | 0 |
| 22.10. [20:15] | | Slavia Praha | 2 | | Jablonec | 2 |
| 23.10. [17:15] | | Brno | 2 | | Mladá Boleslav | 0 |
| 23.10. [19:00] | | Slovácko | 0 | | Sparta Praha | 1 |
|
| 10. kolo | 14.10. [17:00] | | Tescoma Zlín | 1 | | Teplice | 4 |
| 14.10. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 1 | | Brno | 1 |
| 15.10. [15:00] | | Kladno | 0 | | Slavia Praha | 1 |
| 15.10. [17:00] | | Marila Příbram | 1 | | Slovan Liberec | 0 |
| 15.10. [17:00] | | Mladá Boleslav | 4 | | Č. Budějovice | 2 |
| 15.10. [17:00] | | SIAD Most | 2 | | Slovácko | 0 |
| 15.10. [20:15] | | Sparta Praha | 3 | | Baník Ostrava | 0 |
| 16.10. [17:15] | | Jablonec | 2 | | Sigma Olomouc | 0 |
|
|
9. kolo | 30.09. [14:00] | | Tescoma Zlín | 0 | | Jablonec | 0 |
| 30.09. [19:00] | | Baník Ostrava | 1 | | Marila Příbram | 1 |
| 01.10. [17:00] | | Č. Budějovice | 2 | | Viktoria Plzeň | 1 |
| 01.10. [17:00] | | Sigma Olomouc | 2 | | Slovácko | 1 |
| 01.10. [17:00] | | Brno | 1 | | SIAD Most | 1 |
| 01.10. [20:15] | | Teplice | 2 | | Mladá Boleslav | 0 |
| 02.10. [17:15] | | Slavia Praha | 0 | | Sparta Praha | 0 |
| 02.10. [20:00] | | Slovan Liberec | 4 | | Kladno | 1 |
|
| 8. kolo | 23.09. [19:00] | | Slovácko | 0 | | Brno | 0 |
| 24.09. [15:00] | | Kladno | 3 | | Sigma Olomouc | 2 |
| 24.09. [17:00] | | Sparta Praha | 3 | | Č. Budějovice | 0 |
| 24.09. [17:00] | | Marila Příbram | 0 | | Teplice | 3 |
| 24.09. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 0 | | Slavia Praha | 4 |
| 24.09. [17:15] | | Jablonec | 1 | | Slovan Liberec | 1 |
| 24.09. [20:15] | | Mladá Boleslav | 2 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 25.09. [17:00] | | SIAD Most | 2 | | Baník Ostrava | 1 |
|
| 7. kolo | 16.09. [19:00] | | Tescoma Zlín | 1 | | Marila Příbram | 0 |
| 16.09. [19:00] | | Baník Ostrava | 1 | | Viktoria Plzeň | 1 |
| 17.09. [17:00] | | Č. Budějovice | 1 | | Jablonec | 0 |
| 17.09. [17:00] | | Slavia Praha | 0 | | Slovácko | 0 |
| 17.09. [17:00] | | Sigma Olomouc | 1 | | Brno | 0 |
| 17.09. [20:15] | | Slovan Liberec | 3 | | SIAD Most | 0 |
| 18.09. [17:15] | | Teplice | 1 | | Sparta Praha | 1 |
| 18.09. [19:30] | | Mladá Boleslav | 2 | | Kladno | 0 |
|
|
6. kolo | 09.09. [17:00] | | Sparta Praha | 2 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 10.09. [17:00] | | Jablonec | 2 | | Teplice | 1 |
| 10.09. [17:00] | | Marila Příbram | 1 | | Mladá Boleslav | 2 |
| 10.09. [17:00] | | SIAD Most | 2 | | Slavia Praha | 0 |
| 10.09. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 2 | | Sigma Olomouc | 0 |
| 10.09. [17:00] | | Kladno | 2 | | Č. Budějovice | 1 |
| 10.09. [20:15] | | Slovácko | 0 | | Slovan Liberec | 1 |
| 11.09. [17:15] | | Brno | 2 | | Baník Ostrava | 1 |
|
| 5. kolo | 26.08. [19:00] | | Baník Ostrava | 5 | | Kladno | 1 |
| 26.08. [19:00] | | Slovan Liberec | 0 | | Brno | 0 |
| 27.08. [17:00] | | Marila Příbram | 0 | | Jablonec | 1 |
| 27.08. [17:00] | | Č. Budějovice | 1 | | Slovácko | 0 |
| 27.08. [17:00] | | Slavia Praha | 3 | | Sigma Olomouc | 0 |
| 27.08. [19:00] | | Tescoma Zlín | 1 | | Viktoria Plzeň | 2 |
| 27.08. [20:15] | | Mladá Boleslav | 3 | | Sparta Praha | 0 |
| 28.08. [17:15] | | Teplice | 2 | | SIAD Most | 2 |
|
| 4. kolo | 18.08. [16:30] | | Jablonec | 0 | | Mladá Boleslav | 2 |
| 19.08. [17:00] | | Sparta Praha | 2 | | Marila Příbram | 1 |
| 19.08. [19:00] | | Sigma Olomouc | 0 | | Slovan Liberec | 1 |
| 20.08. [17:00] | | SIAD Most | 1 | | Č. Budějovice | 2 |
| 20.08. [17:00] | | Viktoria Plzeň | 2 | | Teplice | 0 |
| 20.08. [17:00] | | Kladno | 0 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 20.08. [20:15] | | Brno | 1 | | Slavia Praha | 0 |
| 21.08. [17:15] | | Slovácko | 1 | | Baník Ostrava | 2 |
|
|
3. kolo | 12.08. [19:00] | | Jablonec | 0 | | Sparta Praha | 0 |
| 12.08. [19:00] | | Tescoma Zlín | 2 | | SIAD Most | 1 |
| 12.08. [19:00] | | Baník Ostrava | 3 | | Sigma Olomouc | 1 |
| 13.08. [17:00] | | Mladá Boleslav | 0 | | Viktoria Plzeň | 0 |
| 13.08. [17:00] | | Teplice | 3 | | Slovácko | 2 |
| 13.08. [17:00] | | Č. Budějovice | 0 | | Brno | 0 |
| 13.08. [20:15] | | Slavia Praha | 0 | | Slovan Liberec | 2 |
| 14.08. [17:15] | | Marila Příbram | 1 | | Kladno | 0 |
|
| 2. kolo | 05.08. [19:00] | | Slovan Liberec | 2 | | Baník Ostrava | 0 |
| 05.08. [19:00] | | Slovácko | 0 | | Mladá Boleslav | 2 |
| 06.08. [17:00] | | Slavia Praha | 2 | | Teplice | 1 |
| 06.08. [17:00] | | Sigma Olomouc | 0 | | Č. Budějovice | 0 |
| 06.08. [17:00] | | Brno | 1 | | Tescoma Zlín | 0 |
| 06.08. [17:00] | | SIAD Most | 1 | | Marila Příbram | 1 |
| 06.08. [17:00] | | Kladno | 0 | | Jablonec | 1 |
| 07.08. [17:15] | | Viktoria Plzeň | 0 | | Sparta Praha | 1 |
|
| 1. kolo | 29.07. [17:00] | | Sparta Praha | 0 | | Kladno | 0 |
| 29.07. [19:00] | | Mladá Boleslav | 2 | | Sigma Olomouc | 1 |
| 29.07. [19:00] | | Tescoma Zlín | 1 | | Slovácko | 2 |
| 30.07. [17:00] | | Jablonec | 2 | | SIAD Most | 2 |
| 30.07. [17:00] | | Marila Příbram | 1 | | Viktoria Plzeň | 1 |
| 30.07. [17:00] | | Teplice | 0 | | Brno | 0 |
| 30.07. [20:15] | | Č. Budějovice | 0 | | Slovan Liberec | 2 |
| 31.07. [17:15] | | Baník Ostrava | 0 | | Slavia Praha | 2 |
|
|
|