Actions.cz

Neděle 16. Června 2024
 

Batman začíná

83%
[počet hodnocení: 1x]

Film vložil(a):

Čépa
20.02.2007
Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí svých rodičů po světě a hledá způsob, jakým by bojoval s nespravedlností a jak by obrátil strach proti těm, kteří okrádají bázlivé. Po čase se vrací zpět do Gotham City a vzápětí vypouští do světa své druhé já, maskovaného bojovníka Batmana, který používá svoji sílu, inteligenci a řadu svých technických vymožeností k boji proti zlověstným silám, které ohrožují město...

Název:Batman začíná
Původní název:Batman Begins
[20.02.2007] | 83% | DVD | reagovat
Poslední díl o temném rytíři, nám ukazuje jeho zrod.
Musím říct, že Batmana mám rád, ale postupem času šla jeho kvalita dolů a čtvtý díl byl totální propadák, proto jsem se moc těšil jak se tvůrci poperou s jeho zrodem.

V první polovině filmu se Batmana nedočkáme, příběh nám ukazuje jak se mladý Bruce Wayne stáva mistrem bojových umění, jak se stát neviditelným atd. prostě klasickým výcvikem.
V druhé půlce se stává ochráncem bezpraví.

Christian Bale je zatím nejlepším Brucem aka Batmanem, a další herci ukazují, že jsou špičky ve svém oboru. Liam Neeson, Michael Caine, Morgan Freeman a Gary Oldman,jen hrdinova partnerka je taková neslaná nemastná.
co mě potěšilo, bylo že všechny Batmanovy hračky mají základ v reálném světě... třeba Batmobil je vozítko spojený Hummer a Lamborgini :o)
Musím, říct že to nemá takovou atmosféru jako první či druhý Burtonův Batman, ale to je jediné mínus, nejlepší film celé série!
Zvuk: 80% 83% Námět: 80%
Příběh: 85% Kamera : 80%
Herci: 85% Efekty: 90%

Přidej komentář
Zvuk:
Kamera :
Námět:
Příběh:
Herci:
Efekty:
Kde jsem film viděl: