Actions.cz

Pátek 12. Července 2024
 

Holka na roztrhání

50%
[počet hodnocení: 1x]

Film vložil(a):

Berky
02.04.2007
Život Melanie (Reese Witherspoon) snad už ani nemůže být lepší. Je, mladá, krásná, úspěšná (její poslední modelová kolekce se stala na předváděcím molu hitem) a zamilovaná do mladého, krásného a úspěšného syna starostky, který ji právě požádal o ruku. Nepochybně radostná událost, kdyby ovšem Melanie neměla pár problémů z minulostí, tím největším je vychladlé, ovšem úředně stále ještě platné manželství s jistým Jakem.

A tak se musí Melanie vydat do svého rodného městečka v Alabamě a donutit toho darebu, kterého si kdysi přiopilá vzala, aby podepsal rozvodové listiny. Jenže změnila se nejenom Melanie. Z Jakea je najednou sympatický a oblíbený chlapák a Melanie si najednou není vůbec jistá, zda se s ním chce rozvést.

Název:Holka na roztrhání
Původní název:Sweet Home Alabama
[02.04.2007] | 50% | TV | reagovat
Další z řady romantických komedií pro nenáročného diváka. Scénář jako z učebnice - jedna žena a dva muži. Málem by si vzala toho nesprávného, i když v tomhle filmu to je dost diskutabilní, ale nakonec jí srdce přivede zpátky ke své lásce.

K hercům snad jen poznámka, že hlavní představitelka ženské role Reese Witherspoon mi do filmu úplně nezapadala, naopak takový film Pravá blondýnka jí sedl jako ulitý.
Zvuk: 55% 50% Námět: 45%
Příběh: 50% Kamera : 50%
Herci: 50% Efekty: N/A

Přidej komentář
Zvuk:
Kamera :
Námět:
Příběh:
Herci:
Efekty:
Kde jsem film viděl: