Actions.cz

Neděle 16. Června 2024
 

28 dní poté

53%
[počet hodnocení: 1x]

Film vložil(a):

Čépa
05.03.2007
28 DNÍ POTÉ - Dny jsou sečteny ... Nebezpečný virus se vymknul kontrole. Přenáší se kapkou krve, ničí během několika sekund a nakažení jsou pod vlivem neustálé vražedné zuřivosti. Za 28 DNÍ je celá země zamořená a hrstka těch, co přežili, se začíná pokoušet zachraňovat bodoucnost. Pomalu však zjišťují, že smrtelný virus není zdaleka jediná věc, která je ohrožuje.


Název:28 dní poté
Původní název:28 Days Later
[05.03.2007] | 53% | DVD | reagovat
Klasický zombií film. Na začátku jsem svědky úniku viru z nakažené opice. po 28 dnech sledujeme jak se hlavní hrdina probouzí v nemocnici. nikdo nikde není, a zjišťujeme že svět jaký známe neexistuje.
První půlka filmu se jeví jako nadstandardní, prázdný Londýn, pár zabijáckých lidí, kteří honí hlavního hrdinu,celkem slušná akce.
První trhliny film dostává po zapojení dalších postav do děje( např. nikde nefunguje elektřina, a hlavní hrdina si pouští promítačku s filmem z dětství, nenakazí se i když každý jiný by už dávno nakažen byl, holt hrdina musí přežít) .
Zhruba v půli filmu jde kvalita rapidně dolu, to když narazí na skupinu vojáku, kteří jsou schopni pro ženu zabít i bratra. Chtějí se zbavit hrdiny, ale ten celou elitní jednotku zlikviduje.. kdo by řekl, že se to v tom ustrašenym hochu bere.
Film až na pár světlých okamžiků nepřináší nic nového, či netradičního. Konec žádný není, co kdybychom natočili dvojku. Herci taky nic, efekty žádné.. jen ten námět, i když hodně mi připomíná Den trifidů.
Doporučuji počkat na film v Tv.

Přidej reakci na komentář
Zvuk: 50% 53% Námět: 70%
Příběh: 50% Kamera : 50%
Herci: 50% Efekty: 50%